İADE KOŞULLARI

 

·      İadeler mutlaka orijinal kutusu ya da ambalajı içinde yapılmalıdır.

·      Orijinal kutusu/ambalajı zarar görmüş ya da kargo etiketi/bandı yapıştırılmış ürünlerin iadesi kabul edilmez.

·      İade yapmak istediğiniz ürünle beraber fatura üzerindeki iade formunu doldurarak göndermeniz gerekmektedir.

·      Ürünlerinizi teslim alırken mutlaka teslim eden kargo firmasının yanında kontrol ediniz. Sevkiyat esnasında zarar gördüğünü düşündüğünüz ürünleri teslim almayınız. Ürünler zarar görmüşse mutlaka kargo yetkilisine tutanak tutturunuz.

·      Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri iade etmekle yükümlüdür.

·    Ürün iade işlemi yaparken YURTİÇİ kargo ile yapılan gönderimlerde, (sözleşme numaramız 337251555 kullanılmalıdır)kargo masrafı firmamız tarafından karşılanmaktadır. Diğer kargo firmaları ile göndermeniz durumunda kargo masrafları sizin tarafınızdan karşılanmalıdır. YURTİÇİ Kargo dışında karşı ödemeli gönderilen iadeler kabul edilmeyecektir.

·       İade etmek için siparişinizdeki ürünü, teslim aldığınız tarihten itibaren en geç 14 gün içerisinde, orijinal kutusuna ve ürüne zarar vermeden, ürünün geri satılabilir nitelikleri kaybolmamış olması şartıyla, fatura üzerindeki iade formunu doldurarak YURTİÇİ kargo ile yukarıda belirtilen koşullarda ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

·       İade işlemleri, ürünün firmamıza ulaştığı tarihten itibaren, ortalama 10 iş günü içerisinde tamamlanmaktadır.

·       İade gönderimleri, YURTİÇİ Kargo'nun en yakın şubesine, 337251555 sözleşme numarasını bildirerek,  "Sportface" veya "GDTM İnternational" adına iade etmek istediğinizi belirterek yapılmalıdır.

      İade adresi: Gazi Mahallesi Milli egemenlik Bulvarı No: 39/C Şehitkâmil / Gaziantep