ÖDEME VE TESLİMAT

ÖDEME

 

Sportface.com da ödeme yapabilmeniz için

 

·        Kredi kartı ile ödeme

·        Banka havalesi/EFT

·        Kapıda nakit ödeme

·        Kapıda kredi kartı ile tek çekim

seçeneklerini sunmaktadır.

 

Satın alma işlemleriniz tamamlandıktan sonra, tarafınıza siparişlerinizle ilgili bir teyit e-postası gönderilecektir.

 

 

TESLİMAT

 

Sportface.com da gönderim ve teslimat konusunda da müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

·        Tüm alışverişlerinizde kargo ücretsizdir.

·        Tüm siparişleriniz stoktan aynı gün kargoya verilir.

·        Ulusal Bayram ve Resmi Tatil günlerinde teslimat sağlanamamaktadır

Hafta içi saat 16:00'a kadar olan siparişleriniz aynı gün içerisinde kargoya verilir. 16:00'dan sonra alınan siparişler ertesi gün kargoya verilmektedir.

Cumartesi günü saat 11:00'a kadar olan siparişleriniz aynı gün içerisinde kargoya verilir. Cumartesi 11:00'dan sonra ve Pazar günü alınan siparişler Pazartesi günü kargoya verilmektedir.

Sportface.com siparişlerinizin gönderimi için Yurtiçi Kargo'yu kullanmaktadır.

·        Siparişiniz size ulaştığında, teslim almadan önce kargo paketinde yırtık, ezilme, ıslanma, vb. bir sorun olup olmadığını mutlaka kontrol ediniz. Kargo paketinde herhangi bir sorun tespit ederseniz, kargo görevlisine tutanak tutturmanız ve kargoyu teslim almamanız gerekmektedir. Teslim almadığınız bu gönderi, tutanakla birlikte firmamıza geri gönderilecektir. Bu durumda siparişiniz tekrar hazırlanacak ve size yönlendirilecektir.

 

 

·        Kapıda nakit/Kapıda tek çekim ödeme seçeneğiyle yapmış olduğunuz alışverişlerde; kargo görevlisi, ödeme yapmadığınız takdirde siparişinizi teslim etmeyecektir. Siparişiniz için gerekli ödemeyi yapmadan ürünü teslim alıp deneme şansınız olmayacaktır. 

 

 

·        Ürünlerinizi teslim aldıktan sonra siparişinizin eksizsiz bir şekilde size ulaşıp ulaşmadığını kontrol etmeniz gerekmektedir. Paket içeriğinde eksik ürün mevcutsa 0 850  803 81 82  - 0342 220 81 82 numaralı hattan müşteri hizmetlerimizle iletişime geçiniz. 

 

 

·        Siparişinize ait faturanın ürünlerle birlikte size ulaştığından emin olunuz. Paket içeriğinde faturanın olmadığını fark ederseniz 0 850  803 81 82 numaralı hattan müşteri hizmetlerimizle iletişime geçiniz.